Hlavní strana Aktuality Cena hejtmana Plzeňského kraje za společenskou odpovědnost

Cena hejtmana Plzeňského kraje za společenskou odpovědnost

Datum: 23. 6. 2016

Jsme společensky odpovědnou firmou

V letošním roce se ŠKODA JS a.s. opět úspěšně zúčastnila soutěže "Cena hejtmana Plzeňského kraje za společenskou odpovědnost". Stejně jako v letech předchozích se soutěže zúčastnila řada významných firem z Plzeňského kraje. V kategorii Podnikatelský sektor - nad 250 zaměstnanců se ŠKODA JS a.s. umístila na třetím místě, čímž potvrdila, že společensky odpovědné chování je součástí firemní filozofie. Vyhlášení proběhlo 21. června 2016 na krajském úřadě. Cenu z rukou hejtmana Plzeňského kraje pana Václava Šlajse převzala za společnost její personální ředitelka Kateřina Říhová.

Cílem soutěže je ocenit veřejný sektor (tj. neziskové organizace, obce, školy, nemocnice aj.) a podnikatelský sektor, který je v Plzeňském kraji aktivní na poli společenské odpovědnosti.

Vedle neustálého navyšování výroby a tvorby zisku je dobře, že se v našem regionu najdou firmy, které se chovají odpovědně a přispívají tím k tomu, že Plzeňský kraj dlouhodobě patří k nejlepším místům pro život a je považován za oblast s dobrou podporou investic pro rozvoj podnikání," uvedl při slavnostním vyhlášení výsledků hejtman Václav Šlajs. „Těší mi každoročně se zvyšující zájem o soutěž Cena hejtmana za společenskou odpovědnost, a že můžeme vyhlásit vítěze ve všech kategoriích," dodal.

Certifikát - společenská odpovědnost 2015