Dlouhodobé stáže a praxe pro studenty SOU, SŠ a VŠ

Jsi studentem středního odborného učiliště, střední technické školy nebo vysoké školy v technickém nebo ekonomickém oboru? Spolupracuj s námi v rámci dlouhodobé odborné stáže, absolvuj u nás svou školní praxi, nebo pracuj na své bakalářské či diplomové práci s některým z naších kolegů. Školám nabízíme exkurze a prohlídku našich areálů.

Využij příležitost spolupracovat s lidmi, kteří jsou špičkou ve svých oborech

Inženýring, výroba a servis - působíme ve všech třech oborech jaderného strojírenství. Díky tomu jsme strategickým partnerem velkých hráčů evropské jaderné energetiky. Dokážeme nabídnout zajímavou technickou práci na unikátních nebo speciálně technicky zaměřených projektech.  Pracujeme s moderními technologiemi, inovujeme a patříme k lídrům našeho oboru v Evropě. 

Naši lidé patří ke špičkám svého oboru. Přijmi příležitost, spolupracuj s těmi nejlepšími a už při škole získávej cenné zkušenosti z praxe. Studentům středních a vysokých škol nabízíme více forem spolupráce:

  • dlouhodobá spolupráce při studiu a trainee program

  • školní praxe

  • spolupráce na bakalářské a diplomové práci

  • exkurze do ŠKODA JS


Studijní program

 

Zaujali jsme tě?

Pokud máš dotazy, rádi ti poskytneme více informací
na telefonu 704 871 971 nebo přes e-mail: personalistika@skoda-js.cz.

Jdeš do toho rovnou?

  1. Vyplň nám dotazník ZDE. 
  2. Připoj vyplněný dotazník do formuláře níže a odešli.
  3. Na základě dotazníku se ti ozve kolegyně z personálního oddělení.
    Domluvíte si schůzku a proberete možnosti a nabídku obou stran.

Těšíme se na spolupráci!

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde: