Překladatel/ka AJ

  • Vhodné i pro absolventyVhodné i pro absolventy
  • PlzeňPlzeň
Jste překladatel z/do anglického jazyka a chcete pracovat pro naši společnost?  ŠKODA JS a.s. působící v oblasti jaderné energetiky hledá kvalitního překladatele a tlumočníka pro anglický jazyk.

Čeho budete součástí

Budete spolupracovat se všemi útvary napříč společností. Zkrátka Vás čeká různorodá práce na úseku Business Development a Marketing.

Co Vás čeká?

Tlumočení, překlady a korektury odborných technických, obchodních a pracovních materiálů. Poskytneme Vám k tomu samostatnou kancelář. Budete tlumočit z anglického jazyka do českého jazyka (a naopak), během obchodních meetingů a zahraničních exkurzí dostanete možnost setkat se se zajímavými lidmi a rozšířit své znalosti v různých oborech.

Co byste měl(a) umět

Hledáme překladatele s výbornou znalostí anglického jazyk a dobrými stylizačními schopnostmi jak zdrojového, tak i cílového jazyka překladu.
Preferujeme překladatele, kteří mají buď vzdělání jazykové, nebo odborné zkušenosti v technickém nebo právnickém oboru.

Požadavky:
  • Perfektní znalost angličtiny
  • Jazykový cit
  • Výborné formulační schopnosti
  • Praxi v překladatelské činnosti
  • Komunikativnost
  • Všestranný přehled
  • Vysoká úroveň práce s PC
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Diskrétnost

Nabízíme

  • Všestranná  práce
  • Vstřícné pracovní prostředí a zázemí silné firmy
  • Kratší pracovní dobu 7,5 hod. /den
  • 5 týdnů dovolené + 3 sick-days
  • Podnikové stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dětské, letní tábory a také na kulturu a sport

Přehled všech našich zaměstnaneckých benefitů naleznete zde:

Pokud se domníváte, že patříte mezi ty, kteří splňují naše požadavky, a rádi byste spolupracovali s naší společností, uvítáme Vaši nabídku služeb. Co musíte udělat?
  • Poslat životopis v CZ a EN verzi
  • Napsat průvodní dopis, kde napíšete více informací o odbornosti projektů, které jste doposud překládali či tlumočili

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle Nařízení evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a dle Zákona č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů. Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

Souhlas s uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s., který naleznete zde: