Volné pozice – Administrativní a ekonomické

Jsme ŠKODA JS. Stáli jsme u zrodu jaderné energetiky a na svém kontě máme velké investiční projekty staveb jaderných elektráren v Jaslovských Bohunicích, Dukovanech, Mochovcích nebo Temelíně a řadu dalších zajímavých projektů doma i v zahraničí.

Jsme evropským lídrem svého oboru - jaderného strojírenství. Navazujeme na cennou tradici, na expertní znalost a zkušenost našich odborníků a týmů. Jako jedna z mála českých firem dokážeme odřídit složité dodavatelské řetězce, a díky tomu zaštítit velké investiční projekty.

Do našich týmů hledáme kolegy, kteří se chtějí dál rozvíjet, a stejně jako my věří, že solidní práce je základem světového úspěchu.

  • Vhodné i pro absolventy Vhodné i pro absolventy
  • Pozice na Slovensku Pozice na Slovensku
  • Místo výkonu práce Místo výkonu práce
Vhodné i pro absolventy Plzeň Plzeň
Vhodné i pro absolventy Plzeň Plzeň

Nenašli jste tu pravou pozici, ale zaujali jsme vás?

Pošlete životopis, ozveme se vám. Třeba něco pro vás právě vypisujeme.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle Nařízení evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a dle Zákona č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů. Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

Souhlas s uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s., který naleznete zde: