Obchodník

  • Plzeň Plzeň

Láká vás pracovat na projektech, které jen tak někde nepotkáte? Máte vysokoškolské vzdělání technického směru? Nevadí vám výjezdy na služební cesty po České a Slovenské republice? Přijďte k nám na pohovor. Hledáme spolehlivého a samostatného člověka, který má obchodního ducha a pomůže nám dále růst.

Ve ŠKODA JS se zabýváme inženýringem, výrobou a servisem zařízení a výrobků pro jadernou energetiku. Za 60 let působení na trhu jsme se díky práci našich zaměstnanců dostali mezi špičku jaderného strojírenství. Naši lidé stáli u zrodu jádra, přidejte se k partě odborníků, ale hlavně pohodových kolegů i vy.

Čeho budete součástí

Budete koordinovat činnosti s ostatními úseky a útvary společnosti při sestavování nabídek a smluv, spolupracovat s technickými útvary na vývoji nových produktů a s business development a marketingem při vyhledávání nových příležitostí. Vaším úkolem bude také udržovat kontakty a korespondenci se zákazníky. Budete mít na starosti přípravu podkladů pro nabídky a povedete obchodní jednání se zákazníky. Ve spolupráci s právní kanceláří budete připravovat smlouvy, podle potřeby provádět překladatelské činnosti a plnit další operativní úkoly.

Budete součástí zkušeného a přátelského týmu, kde všichni nasloucháme novým nápadům a navzájem si pomáháme.

Co byste měl(a) umět

Hledáme kolegu nebo kolegyni, které baví zajímavá kombinace strojírenství a obchodu. Lidi, kterým nevadí cestovat a chtějí budovat kariéru v perspektivní společnosti s dlouhodobou tradicí.

Co u nás využijete?

  • VŠ vzdělání technického směru (pozice je vhodná pro absolventa)

Znalosti

  • MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Anglický jazyk ( min. A2)

Speciální požadavky

  • komunikativnost, pečlivost, spolehlivost a flexibilita
  • ochota cestovat
  • schopnost pracovat v týmu
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Nabízíme vám práci v přátelském kolektivu v Plzni a na elektrárnách v ČR a zahraničí. Pracujte s námi na unikátních dlouhodobých projektech, které vás budou profesionálně posouvat dál. Rozšiřujte si své technické znalosti - budete pracovat se zajímavým technologiemi.

Rádi ve svých řadách uvítáme spolehlivé a aktivní kolegy a kolegyně. Přidejte se k nám a spolupracujte s lidmi, kteří jsou špičkou jaderného strojírenství.

 Čeká vás flexibilní pracovní doba a 5 týdnů dovolené. Budete mít možnost se pravidelně vzdělávat, školit a rozvíjet se po osobní i pracovní stránce. Služební telefon budete mít k dispozici i pro osobní užití včetně kvalitního datového balíčku. Standardně svým zaměstnancům přispíváme na penzijní připojištění.

Přehled všech našich zaměstnaneckých benefitů naleznete zde:

https://www.skoda-js.cz/zamestnanecke-benefity/

Nastoupit můžete ihned, nebo po domluvě.

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...