Personalista

  • Plzeň Plzeň

Čeho budete součástí

Chcete ovlivňovat výběr nových zaměstnanců ve společnosti, podílet se na organizaci vzdělávání a na dalších aktivitách v oblasti HR? Právě hledáme šikovného člověka, který se chce podílet na personálních činnostech ve významné firmě, která má své zaměstnance nejen v ČR.

Co byste měl(a) umět

Rádi komunikujete s lidmi? Máte vysokoškolské vzdělání  a minimálně dvouletou zkušenost s prací v personalistice v oblasti vzdělávání, náborů nebo v oblasti personální administrativy? Ovládáte excel a word? Domluvíte se anglicky nebo rusky? Pokud ano a chcete pracovat v našem týmu, kontaktujte nás, rádi Vám poskytneme další informace.

Co u nás využijete?

  • Velmi dobrou komunikaci
  • Pečlivost a samostatnost
  • Organizační dovednosti
  • Znalost zákoníku práce
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Nabízíme Vám zajímavou práci v přátelském pracovním kolektivu. Budete pracovat s moderní technikou a SW nástroji. Čeká Vás flexibilní pracovní doba a 5 týdnů dovolené. Budete mít možnost se pravidelně vzdělávat, školit a rozvíjet se po osobní i pracovní stránce. Služební telefon budete mít k dispozici i pro osobní užití včetně datového balíčku. Standardně svým zaměstnancům přispíváme na penzijní připojištění.

Přehled všech našich zaměstnaneckých benefitů naleznete zde:

https://www.skoda-js.cz/zamestnanecke-benefity/

Nastoupit můžete ihned, nebo po domluvě.

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...