Hlavní redaktor interní komunikace a sociálních sítí

  • Plzeň Plzeň

Láká vás různorodá a kreativní práce? Jste komunikativní a umíte napsat poutavý článek? Máte výborné organizační schopnosti? Přijďte k nám na pohovor. Hledáme spolehlivého a samostatného člověka, který má komunikaci v malíčku a pomůže nám dále růst.

Ve ŠKODA JS se zabýváme inženýringem, výrobou a servisem zařízení a výrobků pro jadernou energetiku. Za 60 let působení na trhu jsme se díky práci našich zaměstnanců dostali mezi špičku jaderného strojírenství. Naši lidé stáli u zrodu jádra, přidejte se k partě odborníků, ale hlavně pohodových kolegů i vy.

Čeho budete součástí

Budete koordinovat témata interní komunikace na Intranetu, ve firemním časopisu a na sociálních sítích. Budete úzce spolupracovat s ambasadory interní komunikace a dále rozšiřovat jejich síť napříč firmou.

 Budete mít na starosti komunikaci partnerství se sportovními kluby a v rámci kulturních festivalů. Také se budete podílet na dalším rozvoji Intranetu. Budete součástí zkušeného a přátelského týmu, kde všichni nasloucháme novým nápadům a navzájem si pomáháme.

Co byste měl(a) umět

Hledáme kolegu nebo kolegyni, které baví zajímavá kombinace interní komunikace a komunikace k širšímu publiku na sociálních sítích. Lidi, kteří mají zkušenosti s publikační činností, obsahovou tvorbou v časopisech, na facebooku, intranetu nebo na webových stránkách a chtějí budovat kariéru v perspektivní společnosti s dlouhodobou tradicí.

Co u nás využijete?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání, praxi v komunikaci

Znalosti

  • MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • prostředí Google Disk
  • Redakční systémy
  • Anglický jazyk

Speciální požadavky

  • všeobecný rozhled, organizační a komunikační schopnosti, kreativita a vlastní iniciativa
  • schopnost pracovat v týmu
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Nabízíme vám práci v přátelském kolektivu v Plzni. Pracujte s námi na unikátních dlouhodobých projektech, které vás budou profesionálně posouvat dál.

Rádi ve svých řadách uvítáme spolehlivé a aktivní kolegy a kolegyně. Přidejte se k nám a spolupracujte s lidmi, kteří jsou špičkou jaderného strojírenství.

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...