Účetní

  • Plzeň Plzeň

Čeho budete součástí

Oddělení dodavatelské fakturace je součástí finančního úseku společnosti, který tvoří tým zkušených odborníků. Práce jednotlivých útvarů v rámci úseku na sebe navazuje, každodenní spolupráce s ostatními kolegy při zajištění zpracování a úhrad dokladů je nezbytná. V rámci agendy je nutná také pravidelná komunikace se zaměstnanci ostatních úseků – s nákupčími, manažery zakázek atd. Možnost konzultace daňových záležitostí s odborníky je přínosem.

Co byste měl(a) umět

Hledáme zaměstnance pro práci v oddělení evidence a účtování dodavatelských faktur. Přestože se jedná o činnost zaměřenou zejména na tuto oblast účetnictví, vzhledem k obchodním aktivitám společnosti na mezinárodním trhu a rozmanité zakázkové náplni jde o zajímavou práci s možností využití a rozšíření dalších znalostí a dovedností – jazykových, technických, komunikačních apod.

Co u nás využijete?

  • SŠ vzdělání ekonomického směru

Znalosti

  • podvojné účetnictví, DPH a DPPO
  • účtováním faktur a materiálových zásob výhodou
  • MS Office (Word, Excel)
  • Anglický jazyk, Ruský jazyk, Německý jazyk výhodou

Speciální požadavky

  • samostatnost, zodpovědnost a komunikativnost

Nabízíme

Příjemné pracovní prostředí v Plni Bolevci. Přátelský kolektiv. Možnost profesního růstu a dalšího rozvoje.

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...