Volné pozice – Technické

Jsme evropským lídrem svého oboru - jaderného strojírenství. Navazujeme na více než 60letou tradici, na expertní znalost a zkušenost našich odborníků a týmů. Jako jedna z mála českých firem dokážeme odřídit složité dodavatelské řetězce, a díky tomu zaštítit velké investiční projekty.

Svět energetiky se rychle proměňuje, proto i my potřebujeme neustále inovovat, vyvíjet a dodávat unikátní řešení na míru potřebám zákazníků.

Podílejte se s námi na projektech v rámci celého životního cyklu jaderné elektrárny - od výstavby, přes provoz a modernizaci, až po decommissioning. Do našich týmů hledáme lidi, kteří se chtějí rozvíjet, pracovat na sobě a spolupracovat s těmi nejlepšími.

Nenašli jste tu pravou pozici, ale zaujali jsme vás?

Pošlete životopis, ozveme se vám. Třeba něco pro vás právě vypisujeme.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...