Kontrolor

  • Dukovany Dukovany

SŠ/SOU s maturitou, vzdělání technického směru. Praxe v oboru 3 roky výhodou.

Znalosti a zkušenosti s požadavky vyhl. č. 358/2016 SB. a zákonem 263/2016. Certifikát v oboru NDT dle ČSN EN ISO 9712 v rozsahu MS2 (VT, PT). Kvalifikace dle vyhlášky č. 18/1979 Sb. (Z-TZ-NA, NB). Požadavek na doklad o bezpečnostní způsobilosti fyzických osob od NBÚ - lze absolvovat po nástupu. ŘP sk. B. dále požadujeme znalost MS Office. Komunikační dovednosti, schopnost týmové práce, časovou flexibilitu, zodpovědnost. Ochota pracovat v prostředí ionizujícího záření.

Místo výkonu práce JE Dukovany.

Nabízíme

 Budete pracovat s moderní technikou a SW nástroji. Čeká vás flexibilní pracovní doba a 5 týdnů dovolené. Budete mít možnost se pravidelně vzdělávat, školit a rozvíjet se po osobní i pracovní stránce. Služební telefon budete mít k dispozici i pro osobní užití včetně kvalitního datového balíčku. Standardně svým zaměstnancům přispíváme na penzijní připojištění.

Přehled všech našich zaměstnaneckých benefitů naleznete zde:

https://www.skoda-js.cz/zamestnanecke-benefity/

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...