Programátor aplikací v Lotus Notes

 • Plzeň Plzeň

Do oddělení "Vývoj a správa SW aplikací" přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici programátora aplikací Lotus Notes. Posilte náš tým vývojářů, naučte se od nich něco nového a přineste vlastní znalosti a zkušenosti!

Čeho budete součástí

Samotné oddělení je pouze tříčlenné, úzce však spolupracuje s oddělením IT a v rámci jednotlivých vývojových projektů může programátor spolupracovat s jakoukoliv organizační jednotkou společnosti, v závislosti na předmětu a rozsahu projektu.

Co byste měl(a) umět

Programátor bude udržovat a rozvíjet stávající či vytvářet zcela nové aplikace a databáze na platformě Lotus Notes, řešící interní business procesy. Jde o kreativní činnost, při které se vytváří na míru šitý SW na základě analýzy potřeb účastníků firemních procesů. Výhodou mohou být zkušenosti s podobným agilním vývojem SW a znalosti standardních firemních procesů, programátorovi však bude k dispozici i analytický tým pro vytváření zadání.

POŽADUJEME:

 • Vzdělání SŠ nebo VŠ v oboru informatika nebo praxe v oboru
 • Odborná praxe min. 2 roky na pozici programátora
 • Znalosti programování v prostředí Lotus Notes, práce s SQL databázemi a prostředky MS Office (ACCESS, EXCEL)
 • Dovednosti: komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
 • Jazyky: AJ výhodou (není podmínkou)

 

Nabízíme

 • Práce na plný úvazek
 • Nástup možný ihned
 • Samostatnou kreativní práci na zajímavých interních projektech
 • Pružnou pracovní dobu
 • Možnost osobního rozvoje a vzdělávání v oboru

Pro všechny zaměstnance máme připravenou širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, jejich přehled najdete zde :

https://www.skoda-js.cz/zamestnanecke-benefity/

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...