Programátor

 • Vhodné i pro absolventy Vhodné i pro absolventy
 • Plzeň Plzeň

Vystudovali jste elektro nebo příbuzný obor? Hledáme kolegy a kolegyně, kteří budou tvořit nové a upravovat existující SW aplikace podporující realizaci našich projektů. Stěžejní jsou pro nás hlavně SW nástroje pro tvorbu digitálního dvojčete jaderných elektráren a datovou konsolidaci. Připojte se, a buďte součástí týmu, který vdechuje jaderným elektrárnám život.

ŠKODA JS je předním dodavatelem komplexních řídicích systémů v jaderné energetice. Zmodernizovali jsme Systém Kontroly Řízení (SKŘ) na jaderné elektrárně (JE) Dukovany a Temelín, nyní dodáváme systémy pro JE Paks a Arménskou JE. Do budoucna se kromě České republiky chceme věnovat také lokalitám jako Finsko či Maďarsko.

Čeho budete součástí

Vaši nejbližší kolegové budou mladí, ale přesto zkušení experti na SW nástroje pro řízení projektu a datovou konsolidaci. Převážně budete pracovat v Plzni s občasnými výjezdy k zákazníkům.

Pracujeme v samostatných kancelářích, takže vás nečeká žádné hlučné open space. Hlavní sídlo firmy najdete v klidném prostředí lesoparku poblíž Třemošné s vynikající dopravní dostupností. Jezdí k nám MHD, vlak, speciální autobusová linka, nebo můžete jezdit autem.

Co byste měl(a) umět

Hledáme muže i ženy, kteří se vyznají v programování. Pokud by vás bavily úpravy a modifikace databázově orientovaného prostředí, tvorba DLL knihoven, API či webového prostředí, ozvěte se nám. Rádi vás mezi sebe přivítáme.

Co u nás využijete?

 • SŠ vzdělání v elektro nebo příbuzném oboru a praxi
 • VŠ vzdělání v elektro nebo příbuzném oboru - pozice vhodná i pro absolventy VŠ, praxe výhodou

Znalosti:

 • Znalost Visual Basic
 • Znalost XML
 • Anglický jazyk na základní komunikativní úrovni
 • Znalost SW prostředků SmartPlant výhodou

speciální požadavky:

 • Analytické myšlení
 • Ochota se učit nové věci
 • Ochota cestovat a řídit služební auto

Nabízíme

Nabízíme vám zajímavou práci v přátelském prostředí mladého kolektivu. Budete pracovat s moderní technikou a SW nástroji. Čeká vás flexibilní pracovní doba a 5 týdnů dovolené.  Budete mít možnost se pravidelně vzdělávat, školit a rozvíjet se po osobní i pracovní stránce. Služební telefon budete mít k dispozici i pro osobní užití včetně kvalitního datového balíčku. Standardně svým zaměstnancům přispíváme na penzijní připojištění.

Přehled všech našich zaměstnaneckých benefitů naleznete zde:

https://www.skoda-js.cz/zamestnanecke-benefity/

Nastoupit můžete ihned, nebo po domluvě.

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...