Technický pracovník - specialista na povolovací řízení

  • Plzeň Plzeň

Ve svých řadách přivítáme nové kolegy a kolegyně, které láká jaderná energetika a stabilní a zajímavá práce v plzeňském regionu. Bavilo by vás připravovat dokumentaci a podklady pro povolovací řízení SÚJB (Státního úřadu jaderné bezpečnosti)? Zvládli byste komunikovat se zákazníkem a zástupci jaderného dozoru?

Hledáme někoho, kdo dokáže koordinovat externí dodavatele ve věci povolovacího řízení. Pokud s tímto oborem nemáte zkušenosti, nevadí, vaši kolegové vás vše potřebné naučí. Přidejte se k nám a buďte součástí týmu, který stojí za bezpečností jaderných elektráren.

ŠKODA JS je předním dodavatelem komplexních řídicích systémů v jaderné energetice. Zmodernizovali jsme Systémy Kontroly Řízení (SKŘ) na JE Dukovany a Temelín, nyní dodáváme systémy pro JE Pakš a Arménskou JE. Do budoucna bychom se kromě České republiky chtěli věnovat také lokalitám jako Finsko či Maďarsko.

Čeho budete součástí

Vaším úkolem bude zejména připravovat dokumentaci a podklady pro povolovací řízení projektů dodávek systémů SKŘ podle pravidel SÚJB. Budete koordinovat činnosti subdodavatele a spolupracovat se zákazníkem či zástupci jaderného dozoru.

Vaši nejbližší kolegové budou mladí, ale přesto zkušení experti v oboru SKŘ jaderných elektráren. Převážně budete pracovat v Plzni s občasnými výjezdy na jednání s dodavateli, zákazníky či SÚJB.

Pracujeme v samostatných kancelářích, takže vás nečeká žádné hlučné open space. Hlavní sídlo firmy najdete v klidném prostředí lesoparku poblíž Třemošné s vynikající dopravní dostupností. Jezdí k nám MHD, vlak, speciální autobusová linka, nebo můžete jezdit autem.

Co byste měl(a) umět

Hledáme muže i ženy, kteří zvládnou koordinovat externí dodavatele a komunikovat se zákazníky a zástupci jaderného dozoru. Pokud vás tato pozice zaujala, neváhejte se nám ozvat. Rádi vás mezi sebe přivítáme.

Co u nás využijete:

  • SŠ vzdělání v elektro nebo příbuzném oboru, praxe
  • VŠ vzdělání v elektro nebo příbuzném oboru - pozice vhodná i pro absolventy VŠ, praxe výhodou

Znalosti:

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost jaderné legislativy nebo zkušenost s komunikací se SÚJB výhodou

Speciální požadavky:

  • Proaktivní, technicky orientovaný přístup
  • Ochota se učit nové věci
  • Ochota cestovat a řídit služební auto

Nabízíme

Nabízíme vám zajímavou práci v přátelském prostředí mladého kolektivu. Budete pracovat s moderní technikou a SW nástroji. Čeká vás flexibilní pracovní doba a 5 týdnů dovolené.

Budete mít možnost se pravidelně vzdělávat, školit a rozvíjet se po osobní i pracovní stránce. Služební telefon budete mít k dispozici i pro osobní užití včetně kvalitního datového balíčku. Standardně svým zaměstnancům přispíváme na penzijní připojištění.

Přehled všech našich zaměstnaneckých benefitů naleznete zde:

https://www.skoda-js.cz/zamestnanecke-benefity/

Nastoupit můžete ihned, nebo dle domluvy.

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...