Projektant SKŘ

 • Plzeň Plzeň

Máte elektrotechnické vzdělání? Máte rádi flexibilní práci a nevadí vám cestovat po ČR i zahraničí? Zajímá vás prostředí jaderných elektráren? Hledáme nové kolegy a kolegyně s potřebnými zkušenostmi, kteří chtějí svou kariéru spojit se stabilním a perspektivním zaměstnavatelem. Do budoucna usilujeme o získání inženýrských projektů při výstavbě elektráren například také ve Finsku, Maďarsku a Turecku.

Společnost ŠKODA JS se v oboru jaderné energetiky pohybuje již 60 let. Za tu dobu si vypracovala pozici špičky evropského jaderného strojírenství. Přidejte se k nám a pracujte na projektech, které jen tak někde nepotkáte.

Čeho budete součástí

Budete kontrolovat zadání objednatele v oblasti technologických (TA) a implementačních algoritmů (IA) a navazující dokumentace. Budete zodpovědní za zpracování dílčích projektových výstupů (DPV) pro subdodavatele a jednání se subdodavateli. Budete vypracovávat TA a IA do projektové dokumentace včetně projednání připomínek se zákazníkem či objednatelem. Mezi vaše další úkoly bude patřit i namátková kontrola dokumentace subdodavatelů a odstraňování případných vad a nedodělků. Každý den budete kontrolovat příchozí poštu se zřetelem zejména na sdělení vedoucích pracovníků, hlášení z lokalit, kde probíhají realizace.

Tým, ve kterém budete pracovat, je složený z odborníků, kteří vám dokážou v případě potřeby pomoci. Jsme otevření novým nápadům a navzájem si nasloucháme.

Co byste měl(a) umět

Rádi k nám přijmeme spolehlivé kolegy i kolegyně, kteří hledají zajímavou práci, kde využijí elektrotechnické vzdělání. Chcete poznávat nové technologie, materiály, zdokonalovat se ve svém oboru, hledat řešení pro výzvy, které projekty přinášejí? Ozvěte se nám a přijďte na pohovor.

Co u nás využijete:

 • SŠ s delší praxí
 • VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
 • Praxe nutná minimálně 10 let

Znalosti:

 • Základy ACAD, MS Excel a MS Access
 • Základní orientace v systémech řízení (SKŘ) pro energetiku 
 • AJ nebo RJ výhodou
 • Zkušenost s tvorbou algoritmů pro řízení technologie výhodou

Speciální požadavky:

 • Samostatnost, spolehlivost, flexibilita
 • Schopnost tvorby a ověřování technických řešení, samostatnost technického řízení zakázek
 • Schopnost projektového dozoru na zakázce v místě realizace
 • Schopnost jednání se zákazníky a dodavateli
 • Ochota cestovat a řídit služební auto

Nabízíme

Máme pro vás místo v přátelském týmu v Plzni v Bolevci. Pracujte s námi na dlouhodobých projektech, kde se využívají netradiční a nejnovější technologie a moderní výpočetní techniku.

Čeká vás flexibilní pracovní doba a 5 týdnů dovolené. Máte možnost pravidelně se vzdělávat, školit a rozvíjet se po osobní i pracovní stránce. Služební telefon budete mít k dispozici i pro osobní užití včetně kvalitního datového balíčku.

Vážíme si lidí, kteří jsou spolehliví a chtějí se i nadále vzdělávat a růst. Nabízíme vám práci ve společnosti, která je v regionu naprosto unikátní a patří mezi vyhledávané odborníky přes jádro. Spojte svou budoucnost s námi.

Přehled všech našich zaměstnaneckých benefitů naleznete zde:

https://www.skoda-js.cz/zamestnanecke-benefity/

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...