Projektant Elektro

 • Vhodné i pro absolventy Vhodné i pro absolventy
 • Plzeň nebo Temelín Plzeň nebo Temelín

Hledáme kolegy a kolegyně pro přípravu konceptů technických řešení. Dokážete zpracovat projektovou dokumentaci ve fázi Basic Design (architektura systému, technická specifikace, rozhraní s navazujícími systémy, atd.)? Zvládnete samostatně technicky vést dílčí části velkého projektu? Ozvěte se nám. Rádi vás potkáme na výběrovém řízení. Nemusíte mít zkušenosti s jaderným sektorem, zkušenější kolegové vám ze začátku pomůžou.

Staňte se součástí týmu ŠKODA JS. Máme 60 let zkušeností v oboru jaderné energetiky, jsme špičkou evropského jaderného strojírenství. Máme dobré předpoklady pro získání inženýrských projektů při výstavbě elektráren ve Finsku, Maďarsku, Turecku, nebo při přípravě a výstavbě nového jaderného zdroje v Česku. Naši lidé stáli u zrodu jádra, přidejte se i vy.

Čeho budete součástí

Společně připravíme technickou nabídku pro zákazníky, a zároveň navrhneme nejlepší způsob technického řešení včetně dodavatelského řetězce. Budete se podílet na nových projektech od samotného začátku až po jejich realizaci. V realizační fázi projektu budete mít na starosti rozjetí příslušné části projektu a technické řízení jeho realizace.

Vaši nejbližší kolegové budou mladí, ale přesto zkušení experti v oboru jaderných elektráren. Převážně budete pracovat v Plzni s občasnými výjezdy na jednání se zákazníky či dodavateli.

Pracujeme v samostatných kancelářích, takže vás nečeká žádné hlučné open space. Hlavní sídlo firmy najdete v klidném prostředí lesoparku poblíž Třemošné s vynikající dopravní dostupností. Jezdí k nám MHD, vlak, speciální autobusová linka, nebo můžete jezdit autem.

Co byste měl(a) umět

Rádi do týmu přijmeme muže i ženy, které zajímá příprava technických nabídek, zpracování projektové dokumentace a vedení dílčích částí projektů. Pokud máte zkušenosti s obdobnou prací, nebo jste šikovný absolvent či absolventka vysoké školy, přijďte na pohovor. Třeba hledáme právě vás.

Co u nás využijete?

 • SŠ vzdělání v elektro nebo příbuzném oboru, praxe
 • VŠ vzdělání v elektro nebo příbuzném oboru - pozice vhodná i pro absolventy VŠ
 • Praxe v oboru, ne nutně pro jaderné elektrárny, výhodou

Znalosti:

 • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
 • Schopnost tvořit technickou dokumentaci
 • Znalost CAD systémů výhodou

Speciální požadavky:

 • Proaktivní, technicky orientovaný přístup
 • Ochota se učit nové věci
 • Ochota cestovat a řídit služební auto

Nabízíme

Nabízíme Vám zajímavou práci v přátelském pracovním kolektivu. Budete pracovat s moderní technikou a SW nástroji. Čeká Vás flexibilní pracovní doba a 5 týdnů dovolené. Budete mít možnost se pravidelně vzdělávat, školit a rozvíjet se po osobní i pracovní stránce. Služební telefon budete mít k dispozici i pro osobní užití včetně kvalitního datového balíčku. Standardně svým zaměstnancům přispíváme na penzijní připojištění.

Přehled všech našich zaměstnaneckých benefitů naleznete zde:

https://www.skoda-js.cz/zamestnanecke-benefity/

Nastoupit můžete ihned, nebo po domluvě.

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...