Projektant Elekro a SKŘ

 • Vhodné i pro absolventy Vhodné i pro absolventy
 • Plzeň nebo Temelín Plzeň nebo Temelín

Hledáme kolegy a kolegyně pro přípravu konceptů technických řešení jednotlivých systémů kontroly řízení. Dokážete zpracovat projektovou dokumentaci ve fázi Basic Design (architektura systému, technická specifikace, rozhraní s navazujícími systémy, atd.)? Zvládnete samostatně technicky vést dílčí části velkého projektu? Ozvěte se nám. Rádi vás potkáme na výběrovém řízení. Nemusíte mít zkušenosti s jaderným sektorem, zkušenější kolegové vám ze začátku pomůžou.

Staňte se součástí týmu ŠKODA JS. Máme 60 let zkušeností v oboru jaderné energetiky, jsme špičkou evropského jaderného strojírenství. Máme dobré předpoklady pro získání inženýrských projektů při výstavbě elektráren ve Finsku, Maďarsku, Turecku, nebo při přípravě a výstavbě nového jaderného zdroje v Česku. Naši lidé stáli u zrodu jádra, přidejte se i vy.

Čeho budete součástí

Vaším úkolem bude zejména příprava konceptů technických řešení jednotlivých systémů řízení jako například tvorba vnitřní architektury systému, specifikace požadavků, volba nejvhodnější řídicí platformy, apod.

Společně připravíme technickou nabídku pro zákazníky, a zároveň navrhneme nejlepší způsob technického řešení včetně dodavatelského řetězce. Budete se podílet na nových projektech od samotného začátku až po jejich realizaci. V realizační fázi projektu budete mít na starosti rozjetí příslušné části projektu a technické řízení jeho realizace.

Vaši nejbližší kolegové budou mladí, ale přesto zkušení experti v oboru SKŘ jaderných elektráren. Převážně budete pracovat v Plzni s občasnými výjezdy na jednání se zákazníky či dodavateli.

Pracujeme v samostatných kancelářích, takže vás nečeká žádné hlučné open space. Hlavní sídlo firmy najdete v klidném prostředí lesoparku poblíž Třemošné s vynikající dopravní dostupností. Jezdí k nám MHD, vlak, speciální autobusová linka, nebo můžete jezdit autem.

Co byste měl(a) umět

Rádi do týmu přijmeme muže i ženy, které zajímá příprava technických nabídek, zpracování projektové dokumentace a vedení dílčích částí projektů. Pokud máte zkušenosti s obdobnou prací, nebo jste šikovný absolvent či absolventka vysoké školy, přijďte na pohovor. Třeba hledáme právě vás.

Co u nás využijete?

 • SŠ vzdělání v elektro nebo příbuzném oboru, praxe
 • VŠ vzdělání v elektro nebo příbuzném oboru - pozice vhodná i pro absolventy VŠ
 • Praxe v oboru návrh systémů řízení, ne nutně pro jaderné elektrárny výhodou

Znalosti:

 • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
 • Schopnost tvořit technickou dokumentaci
 • Znalost CAD systémů výhodou

Speciální požadavky:

 • Proaktivní, technicky orientovaný přístup
 • Ochota se učit nové věci
 • Ochota cestovat a řídit služební auto

Nabízíme

Nabízíme vám zajímavou práci v přátelském prostředí mladého kolektivu. Budete pracovat s moderní technikou a SW nástroji. Čeká vás flexibilní pracovní doba a 5 týdnů dovolené. Budete mít možnost se pravidelně vzdělávat, školit a rozvíjet se po osobní i pracovní stránce. Služební telefon budete mít k dispozici i pro osobní užití včetně kvalitního datového balíčku. Standardně svým zaměstnancům přispíváme na penzijní připojištění. Nastoupit můžete ihned, nebo po domluvě.

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...