Projektant

  • Vhodné i pro absolventy Vhodné i pro absolventy
  • Dukovany, Temelín nebo Plzeň Dukovany, Temelín nebo Plzeň

VŠ – technického směru vhodné i pro absolventa.

Znalost práce s MS Office. Znalost AJ/Rj/Ukr podmínkou. Znalost AutoCAD a dalšího 3D modelovacího programu nejlépe Siemens NX.  Dále požadujeme organizační a komunikační  schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost. Ochota cestovat. ŘP sk. B.

Místo výkonu práce Dukovany, Temelín nebo Plzeň.

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...