Realizační technolog přípravy

 • Temelín Temelín

V současné chvíli hledáme zkušeného člověka na pozici Realizační technolog přípravy pro jadernou elektrárnu  Temelín. Zvládnete připravit a dohlížet na opravy, výměny či renovace armatur a tlakových systémů? Zajímá Vás specifické prostředí jaderných elektráren na primární i sekundární straně výrobních bloků? 

Přijďte mezi nás. Jsme ŠKODA JS. Za 60 let působení na trhu jsme si vybudovali pozici evropské špičky v oboru jaderného strojírenství. Zabýváme se inženýringem, výrobou i servisem v oblasti jaderné energetiky. Naši lidé stáli u zrodu jádra, přidejte se k nim i Vy.

Čeho budete součástí

Mezi Vaše každodenní pracovní úkoly bude patřit tvorba realizační dokumentace pro práce na zařízení dle zavedeného systému jakosti v souladu s aktuálním legislativním procesem. Budete vytvářet technologické postupy pracovních postupů oprav, plánů kontrol a zkoušek. Budete specifikovat a spolupracovat při zajištění náhradních dílů pro servisní činnosti. Budete zodpovědní za vyhodnocování servisních a údržbářských prací. Vaším úkolem bude starat se o technickou dokumentaci a doplňovat podklady pro pracovníky technické kontroly pro konečné zkoušky zařízení.

Stanete se součástí přátelského týmu zkušených kolegů. Zároveň budete spolupracovat s ostatními týmy v součinnosti kumulací prací – elektro, strojní části, měření a regulace, transportní práce, apod.

Co byste měl(a) umět

Hledáme komunikativního člověka, který po zapracování zvládne samostatně řešit zadané úkoly, a na kterého bude spolehnutí. Rádi ve svých řadách přivítáme někoho, kdo bude schopný nově nabyté zkušenosti předávat i ostatním členům týmu. Ceníme si podnětných návrhů, které pomáhají zkvalitňovat to, jak pracujeme a fungujeme. Máte zájem o práci, která nebude rutinou? Přijďte k nám na pohovor.


Co využijete?

 • SŠ/SOU s maturitou technického směru (nejlépe elektro nebo strojní), praxe vítána
 • znalosti:
  • základy práce s PC – MS Word, MS Excel, MS Powerpoint
  • německý / anglický / ruský jazyk (alespoň základní znalost) – školení mohou probíhat v zahraničí (SEMPELL, WENUTEC)
 • speciální požadavky:
  • zdravotní způsobilost pro práci v ionizujícím zářením
  • trestní bezúhonnost
  • prověrka NBÚ o bezpečnostní způsobilosti fyzické osoby – základní stupeň (vzhledem ke specifikaci práce v tzv. životně důležitých prostorách)

Nabízíme

Máme pro Vás zajímavou práci, která Vás neotráví stereotypem, ve stabilní společnosti s dlouhou historií. Pracovní úkoly budete plnit na místě JE Temelín.

Podílejte se aktivně na významných projektech pro jaderné elektrárny. Pracujte v kolektivu zaměstnanců, které jejich práce opravdu baví a snaží se odvést co nejlepší výsledky. Jestli máte chuť pracovat v prostředí plném zajímavých úkolů, ve ŠKODA JS jste na správném místě.

Čeká Vás  5 týdnů dovolené. Budete mít možnost se pravidelně vzdělávat, školit a rozvíjet se po osobní i pracovní stránce. Služební telefon budete mít k dispozici i pro osobní užití včetně kvalitního datového balíčku. Standardně svým zaměstnancům přispíváme na penzijní připojištění.

Přehled všech našich zaměstnaneckých benefitů naleznete zde:

https://www.skoda-js.cz/zamestnanecke-benefity/

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...