Rýsovač

  • Plzeň Plzeň

Máte vzdělání technického směru? Umíte číst výkresy, orientujete se v normách a znáte technologie odpovídající vaší pozici? Možná hledáte své první zaměstnání, nebo potřebujete změnu a novou příležitost. Zdokonalujte se ve svém řemesle společně s námi.

Ve ŠKODA JS si zakládáme na kvalitně odvedené práci a precizním výsledku. Za více než 60 let působení v oboru jsme se vypracovali do pozice evropské špičky jaderného strojírenství. Do svých řad hledáme novou kolegyni nebo kolegu, kteří se zapojí do zajímavých projektů pro jaderné elektrárny.

Čeho budete součástí

Budete součástí kolektivu zkušených pracovníků, kteří se podílejí na výrobě komponent pro jaderné elektrárny po celé Evropě. Jsme přátelský tým, kde se nemusíte bát požádat o radu nebo pomoc. Zakládáme si na tom, že se od sebe učíme. Svět technologií a materiálů jde neustále dopředu a my se potřebujeme stále rozvíjet - jen tak dokážeme udržet krok a svým zákazníkům dodávat prvotřídní kvalitu.

Co byste měl(a) umět

Hledáme kolegy, které strojírenství baví. Nové posily, které chtějí poznávat nové technologie, materiály a zdokonalovat se ve svém oboru. Nebojíte se mluvit o problémech a hledat jejich řešení? Přijďte na pohovor, do našeho týmu určitě zapadnete.

Co u nás využijete?

  • SOU nebo SŠ technického směru s maturitou, praxe výhodou

Znalosti

  • čtení výkresové dokumentace
  • orientace v normách

Speciální požadavky

  • pečlivost, samostatnost i schopnost pracovat v týmu
  • zájem o obor a chuť odvádět dobrou práci

Nabízíme

Nabízíme vám zajímavou práci v Plzni na výrobě komponent a zařízení pro jaderné elektrárny napříč Evropou. Budete mít možnost neustále se seznamovat s novými trendy v oboru.

Pracujte v týmu lidí, které jejich práce opravdu baví a snaží se odvést co nejlepší výsledky. Jestli máte chuť pracovat v dynamickém prostředí plném zajímavých úkolů, ve ŠKODA JS budete na správném místě.

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...