Technik jaderných zařízení

 • Vhodné i pro absolventy Vhodné i pro absolventy
 • Plzeň, Temelín, Dukovany, Praha Plzeň, Temelín, Dukovany, Praha

Úvod do pozice

Hledáme posily do našeho stabilního týmu divize jaderných elektráren. Přímo tedy oddělení provozních prohlídek a kontrol, které bychom rádi obohatili o kolegu či kolegyni. Pokud hledáte opravdu zajímavé zaměstnání, rádi se učíte novým věcem a jste časově flexibilní, potom bude pro Vás tato pracovní pozice to pravé.

Čeho budete součástí


Vaše budoucí práce / hlavní pracovní činnosti

Oddělení PPK (provozní prohlídky a kontroly) se věnuje, jak již název napovídá, provozním a předprovozním prohlídkám zařízení a materiálů na jaderných elektrárnách. Hledáme zejména pracovníky, kteří budou navštěvovat provoz.  Zprvu budou pod odborným dozorem zkušenějších kolegů provádět různorodé činnosti, mezi které patří např. provádění nedestruktivních kontrol materiálů, montáž a demontáž manipulátorů, připravování pracovišť pro bezproblémové provádění kontrol atd. Zároveň ale potřebujeme pracovníka, který se nebojí počítače. Součástí naší práce je i zpracovávání protokolů a dokumentace k prováděným činnostem. 


S kým budete pracovat

Náš tým se skládá z odborných pracovníků, kteří podstoupili velké množství školení, které jsou zapotřebí k vykonávání prací na jaderných elektrárnách a rádi své zkušenosti předají dalším, novým členům našeho týmu. Tato pozice je vhodná i pro absolventy.

Co byste měl(a) umět

 • Hledáme pracovníka, který má středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou ideálně technického směru
 • Praxe v oboru je velkou výhodou, nikoli však podmínkou
 • Požadujeme řidičské oprávnění skupiny B, které je aktivně využíváno z důvodů služebních cest po jaderných elektrárnách, hlavně tedy JE Dukovany a JE Temelín
 • Vyžadujeme schopnost práce s MS Office
 • Organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost a flexibilitu
 • Vítáme pracovníky, kteří ovládají anglický nebo ruský jazyk

Berte na vědomí, že budete pracovat v prostřední jaderných elektráren, proto zde hrozí riziko ionizujícího záření.

Nabízíme

 • Nabízíme zajímavou práci dlouhodobého charakteru v přátelském kolektivu
 • Budete mít možnost se pravidelně vzdělávat, školit a rozvíjet se po osobní i pracovní stránce
 • Získáte nové zkušenosti, dovednosti, ale také flexibilní pracovní dobu a 5 týdnů dovolené
 • Samozřejmostí je příspěvek na penzijní připojištění, podnikové stravování za výrazného přispění zaměstnavatele    

Zaujali jsme Vás? Přidejte se ke společnosti s 60letou tradicí v oboru. Jsme špičkou evropského jaderného strojírenství. Zabýváme se výrobou, dodávkou i servisem zařízení pro jadernou energetiku.

Přehled všech našich zaměstnaneckých benefitů naleznete zde:

https://www.skoda-js.cz/zamestnanecke-benefity/

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...