Technik jakosti

 • Plzeň Plzeň

Zajímá Vás jaderná energetika, jaderná zařízení a strojírenství, rádi byste tento obor poznali blíže? Nehroutíte se při slově kvalita pod představou hromady papírů, ve kterých se nedá vyznat? Jste připraven/a profesně se posunout v zajímavém a perspektivním oboru?
Pokud chápete, že práce na oddělení kvality má pomáhat ostatním útvarům provádět činnosti lépe a efektivněji, nebojíte se stát za svým názorem, ale také vyslyšet argumenty ostatních, rádi Vás přijmeme do kolektivu odborníků starajících se o bezproblémový chod jaderných elektráren nejen v ČR.

Čeho budete součástí

Kancelář budete sdílet s malým kolektivem techniků jakosti, kteří jsou v práci zběhlí a ochotní pomoci. Budete tak mít zajištěnu oporu při zaučení i vlastní činnosti. Pracovně se budete potkávat se specialisty našich zákazníků a dodavatelů. Několikrát ročně budete auditovat dodavatele.

Čeká Vás různorodá činnost zaměřená na zajišťování výroby různých dílů, sestav a zařízení pro jaderný průmysl v Čechách i v zahraničí. Hlavními činnostmi budou příprava dokumentace (plány kvality, rizikové analýzy, prohlášení o shodě apod.), externí audity a spolupráce s dodavateli v oblasti kvality. Nedílnou součástí Vaší práce budou občasné kratší služební cesty.

Co byste měl(a) umět

 • Vzdělání: středoškolské vzdělání v technickém oboru (strojírenství, chemický průmysl, kvalita apod.)
 • Odborná praxe: výhodou je praxe v managementu kvality, technické kontrole, nebo přípravě strojírenské výroby
 • Znalosti: dokumentace systémů kvality (ISO 9001, ISO 19001, případně Atomový zákon a příslušné vyhlášky SÚJB)
 • Dovednosti: schopnost věcně komunikovat, nezaujatý pohled na projednávané záležitosti, samostatnost, odpovědnost, systémový přístup
 • Jazyky: základy AJ nebo RJ
 • Profesní požadavky: přehled ve strojírenské výrobě. Výhodou jsou školení interních nebo dodavatelských auditorů, případně praxe Technické kontroly
 • ŘP sk. B podmínkou

Nabízíme

Nabízíme různorodou pracovní činnost, při které přijdete do kontaktu se zajímavými technologiemi i odborníky z praxe, při které se rozhodně nebudete nudit. Získáte obrovský přehled o moderním strojírenství, speciálních technologiích a jaderné energetice. Zdokonalíte se v komunikaci a budování mezilidských vztahů. Budete součástí perspektivní společnosti mezinárodního významu.

 • Kratší pracovní doba 7,5 hod. /den
 • 5 týdnů dovolené + 3 dny zdravotního volna
 • Podnikové stravování
 • Příspěvek na penzijní připojištění
 • Příspěvek na dětské, letní tábory a také na kulturu a sport
 • Pravidelné vzdělávání a školení

Přehled všech našich zaměstnaneckých benefitů naleznete zde:

https://www.skoda-js.cz/zamestnanecke-benefity/

Pracoviště: Plzeň

Nástup: Ihned

Oslovila Vás naše nabídka? Pošlete nám Váš profesní životopis ve formuláři níže.

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...