Výpočtář- pevnostní výpočty

 • Vhodné i pro absolventy Vhodné i pro absolventy
 • Plzeň Plzeň

Máte zájem podílet se na netradičních konstrukčně-technologických řešeních ve spojení s nejmodernější technikou? Chcete být u vývoje klíčových uzlů konstrukce prototypových zařízení? Zapojte se do týmu lidí, kteří se aktivně zabývají implementací nových, inovativních postupů v oblasti pevnostních výpočtů. Hledáme zodpovědné a precizní kolegyně nebo kolegy, kteří se umí zamyslet a přijít s novým nápadem.

Máme 60 let zkušeností v oboru jaderné energetiky, naši lidé stáli u zrodu jádra v Česku a na Slovensku. Přidejte se ke špičce evropského jaderného strojírenství i vy.

Čeho budete součástí

Budete tvořit numerické simulace v prostředí SW ABAQUS, a to od stavby výpočtového modelu. Až po fázi vyhodnocení výsledků simulací podle normativní dokumentace požadované našimi zákazníky. V rámci výpočtových analýz se budete zabývat simulováním statických a dynamických, lineárních i silně nelineárních procesů, které mohou být navíc spojené s termomechanickým zatížením. Budete se podílet na hodnocení komponent z pohledu jejich životnosti. Během všech činností budete aktivně komunikovat se svými kolegy z odborů Konstrukce a Projekty a spolupracovat s nimi na realizaci přidělených projektů.

Budete členem/členkou zkušeného pracovního týmu, který řeší rutinní i vývojové multioborové simulace pro jadernou energetiku. Stanete se součástí procesu vývoje výpočetních metodik, procesů a činností spojených s vývojem postupů získávání vstupních dat. Víme, že matematické simulace jsou pouze tak kvalitní, jak kvalitní jsou vstupní data. Svou práci děláme precizně a na 100 %.

Co byste měl(a) umět

Hledáme aktivní kolegyně nebo kolegy, kteří se dokážou podílet jak na rutinních, tak na vývojových činnostech. Někoho, kdo se nebojí přijít s novou myšlenkou a dokáže ji aplikovat v běžných podmínkách své profese. Rádi přijmeme člověka, který se chce rozvíjet jak na osobní, tak i na profesní úrovni.

Co u nás využijete?

 • VŠ technického směru – znalost mechaniky kontinua, pružnosti a pevnosti
 • pozice je vhodná pro absolventy v oboru Mechanika kontinua

Znalosti programů:

 • MS Office
 • uživatelská úroveň Windows / Linux (výhodou)
 • programovací jazyk Python (výhodou)
 • Abaqus či obdobný FEM systém
 • základní komunikativní znalost angličtiny / orientace v ruském textu (výhodou)

Dovednosti:

 • spolehlivost a samostatnost
 • touhu odborně růst
 • ochotu učit se a rozvíjet nové přístupy
 • schopnost komunikace s kolegy z jiných oddělení

Nabízíme

Staňte se součástí přátelského týmu v Plzni v Bolevci. Pracujte s námi na dlouhodobých projektech, kde se využívají netradiční a nejnovější technologie a moderní výpočetní technika. Vzdělávejte se,  účastněte se odborných mezinárodních seminářů, konferencí a workshopů a setkávejte se s významnými odborníky v oboru jaderné energetiky.

Vážíme si lidí, kteří jsou spolehliví a chtějí se i nadále vzdělávat a růst. Nabízíme vám práci ve společnosti, která je v regionu naprosto unikátní a patří mezi vyhledávané jaderné odborníky. Spojte se s námi, podílejte se na budoucnosti evropské jaderné energetiky.

Nabízíme vám zajímavou práci v přátelském prostředí mladého kolektivu. Budete pracovat s moderní technikou a SW nástroji. Čeká vás flexibilní pracovní doba a 5 týdnů dovolené. Budete mít možnost se pravidelně vzdělávat, školit a rozvíjet se po osobní i pracovní stránce. Služební telefon budete mít k dispozici i pro osobní užití včetně kvalitního datového balíčku. Standardně svým zaměstnancům přispíváme na penzijní připojištění.

Přehled všech našich zaměstnaneckých benefitů naleznete zde:

https://www.skoda-js.cz/zamestnanecke-benefity/

Nastoupit můžete ihned, nebo po domluvě.

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...