Zkušební technik Systémů Kontroly Řízení (SKŘ)

  • Vhodné i pro absolventy Vhodné i pro absolventy
  • Plzeň Plzeň

ŠKODA JS je předním dodavatelem komplexních řídicích systémů v jaderné energetice. Aktuálně rozšiřujeme náš tým o kolegy a kolegyně, kteří budou zodpovědní za přípravu plánů a programů zkoušek SKŘ zařízení u výrobce (převážně v Česku), realizaci či dozor prováděných zkoušek u výrobce (převážně v Česku), dozor při provádění zkoušek v místě realizace projektu (občasný krátkodobý výjezd do zahraničí).

Zaujali jsme vás? Přidejte se ke společnosti s 60letou tradicí v oboru. Jsme špičkou evropského jaderného strojírenství. Zabýváme se výrobou, dodávkou i servisem zařízení pro jadernou energetiku.

Čeho budete součástí

Budete připravovat plány a konkrétní postupy zkoušek skříní řídicích systémů SKŘ. Budete dohlížet na činnosti subdodavatele a spolupracovat se zákazníkem. Jako hlavním garant ŠKODA JS budete plánovat, dohlížet na realizaci a povolovat expedici definované části projektu z výroby na cílovou lokalitu.

Vaši nejbližší kolegové budou mladí, ale přesto zkušení experti na testování SKŘ. Převážně budete pracovat v Plzni s občasnými výjezdy na zkušební polygony u dodavatelů.

Pracujeme v samostatných kancelářích, takže vás nečeká žádné hlučné open space. Hlavní sídlo firmy najdete v klidném prostředí lesoparku poblíž Třemošné s vynikající dopravní dostupností. Jezdí k nám MHD, vlak, speciální autobusová linka, nebo můžete jezdit autem.

Co byste měl(a) umět

Hledáme kolegy i kolegyně, kteří budou zodpovědní za přípravu, realizaci a dozor zkoušek SKŘ u výrobce nebo u zákazníka. Pokud jste spolehlivý a zodpovědný člověk a chcete se i nadále rozvíjet, nebudete mít problém zapadnout do našeho týmu.

Co u nás využijete:

  • SŠ vzdělání v elektro nebo příbuzném oboru s praxí
  • VŠ vzdělání v elektro nebo příbuzném oboru - pozice vhodná i pro absolventy VŠ, praxe výhodou

Znalosti:

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost CAD systémů výhodou
  • Znalost čtení technické dokumentace výhodou

Speciální požadavky:

  • Proaktivní, technicky orientovaný přístup
  • Ochota se učit nové věci
  • Ochota cestovat a řídit služební auto

Nabízíme

Nabízíme vám zajímavou práci v přátelském prostředí mladého kolektivu. Budete pracovat s moderní technikou a SW nástroji. Čeká vás flexibilní pracovní doba a 5 týdnů dovolené. Máte možnost pravidelně se vzdělávat, školit a rozvíjet se po osobní i pracovní stránce. Služební telefon budete mít k dispozici i pro osobní užití včetně kvalitního datového balíčku. Standardně svým zaměstnancům přispíváme na penzijní připojištění. Nastoupit můžete ihned, nebo dle domluvy.

Přehled všech našich zaměstnaneckých benefitů naleznete zde:

https://www.skoda-js.cz/zamestnanecke-benefity/

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...