Volné pozice – Výrobní a dělnické

Jsme ŠKODA JS. Přes 60 let pracujeme na unikátních projektech pro největší hráče české a evropské energetiky. Jsme tradiční špičkou svého oboru - jaderného strojírenství.

Neustále inovujeme, vyvíjíme a vyrábíme komponenty, speciální zařízení a součástky pro jaderné elektrárny.  Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi a materiály a téměř každý náš výrobek je originál. Naše práce díky tomu přináší zajímavé technické výzvy.

Do našich týmů hledáme šikovné absolventy i zkušené profesionály. Lidi, kteří umí myslet technicky, chtějí se dál rozvíjet a stejně jako my věří, že solidní práce je základem světového úspěchu.

  • Vhodné i pro absolventy Vhodné i pro absolventy
  • Pozice na Slovensku Pozice na Slovensku
  • Místo výkonu práce Místo výkonu práce
Vhodné i pro absolventy Plzeň Plzeň
Vhodné i pro absolventy Plzeň Plzeň
Vhodné i pro absolventy Plzeň Plzeň
Vhodné i pro absolventy Plzeň Plzeň
Vhodné i pro absolventy Temelín Temelín
Vhodné i pro absolventy Plzeň Plzeň
Vhodné i pro absolventy Temelín Temelín

Nenašli jste tu pravou pozici, ale zaujali jsme vás?

Pošlete životopis, ozveme se vám. Třeba něco pro vás právě vypisujeme.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle Nařízení evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a dle Zákona č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů. Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

Souhlas s uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s., který naleznete zde: