Elektromechanik

  • Plzeň Plzeň

Jste vyučeni v oboru elektromechanik, nebo máte elektrotechnické vzdělání zakončené maturitní zkouškou? Hledáte své první zaměstnání, nebo změnu a novou příležitost? Chcete se zdokonalovat ve svém řemesle? Umíte číst výkresy, orientujete se v normách a znáte technologie odpovídající vaší pozici? Hledáme nové kolegy s potřebnou kvalifikací a smyslem pro odpovědnost, kteří chtějí pracovat v unikátním oboru jaderné energetiky.

Ve ŠKODA JS si zakládáme na kvalitně odvedené práci a precizním výsledku. Za více než 60 let působení v oboru jsme se vypracovali do pozice evropské špičky jaderného strojírenství.

Čeho budete součástí

Budete součástí kolektivu zkušených elektromechaniků, kteří pracují na výrobě komponent pro jaderné elektrárny po celé Evropě. Jsme přátelský tým, kde není problém požádat o radu nebo pomoc. Stavíme na tom, že se od sebe učíme. Svět technologií a materiálů jde neustále dopředu a my se potřebujeme stále učit novým věcem, abychom dokázali držet krok a svým zákazníkům dodávat prvotřídní kvalitu.

Co byste měl(a) umět

Hledáme kolegy, které práce ve strojírenství baví, a chtějí poznávat nové technologie, materiály, zdokonalovat se ve svém oboru. Lidi, kteří se nebojí mluvit o problémech a hledají jejich řešení. Jste to vy? Pak nebudete mít problém zapadnout do našeho týmu.

Co u nás využijete:

  • výuční list v oboru elektromechanik, nebo maturitní zkouška, praxe (výhodou)

Znalosti:

  • čtení výkresové dokumentace
  • orientace v normách

Speciální požadavky:

  • pečlivost, samostatnost i schopnost pracovat v týmu
  • zájem o obor a chuť odvádět dobrou práci
  • vyhláška č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice.

Nabízíme

Nabízíme vám zajímavou práci v Plzni Bolevci na výrobě komponent a zařízení pro jaderné elektrárny. Budete mít možnost neustále se seznamovat s novými trendy v oboru. Po čase můžete pracovat i na projektech na jaderných elektrárnách v zahraničí.

Vážíme si lidí, kteří jsou spolehliví a chtějí se i nadále vzdělávat a růst. Nabízíme vám práci na zajímavých projektech a s unikátními materiály, tradiční zaměstnanecké benefity a jistotu stabilního zaměstnání.

Přehled všech našich zaměstnaneckých benefitů naleznete zde:

https://www.skoda-js.cz/zamestnanecke-benefity/

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...