Jeřábník

  • Plzeň Plzeň

Máte jeřábnický a vazačský průkaz? Hledáte novou práci v Plzni v dobrém týmu, kde vás ocení? Jestli se nebojíte výzev a máte smysl pro zodpovědnost, pak jste přesně ti, které chceme. Hledáme nové kolegy i kolegyně s potřebnou kvalifikací, kteří chtějí pracovat v unikátním oboru jaderné energetiky.

V Evropě patříme mezi špičku v oblasti jaderné energetiky, a to především díky kvalitní práci našich zaměstnanců. Staňte se členem našeho týmu.

Čeho budete součástí

Budete součástí kolektivu zkušených jeřábníků a vazačů, kteří manipulují s výrobky o hmotnosti od 1 kg do 400 t. Náš tým je přátelský a kolegové vám ochotně pomohou překonat jakýkoliv problém.

Co byste měl(a) umět

Hledáme zodpovědné, pečlivé a pracovité kolegy a kolegyně, kteří se nebojí samostatně řešit i některé akutní situace.

Co u nás využijete:

  • Jeřábnický a vazačský průkaz
  • Praxi v oboru minimálně 2 roky
  • Plynulou znalost českého jazyka
  • Dobrý zdravotní stav

Speciální požadavky:

  • pečlivost, samostatnost i schopnost pracovat v týmu
  • zájem o obor a chuť odvádět dobrou práci

Nabízíme

Nabízíme vám zajímavou práci v přátelském kolektivu v Plzni Bolevci, kde vyrábíme komponenty a zařízení pro jaderné elektrárny po celém světě.

Nabízíme vám práci ve stabilní a dlouhodobě fungující společnosti, kde máte možnost profesně růst a kde vám pravidelně poroste mzda podle kolektivní smlouvy. Rádi ve svých řadách uvítáme spolehlivé a odpovědné kolegy.

Čeká vás  5 týdnů dovolené. Budete mít možnost se pravidelně vzdělávat, školit a rozvíjet se po osobní i pracovní stránce. Služební telefon budete mít k dispozici i pro osobní užití včetně kvalitního datového balíčku. Standardně svým zaměstnancům přispíváme na penzijní připojištění.

Přehled všech našich zaměstnaneckých benefitů naleznete zde:

https://www.skoda-js.cz/zamestnanecke-benefity/

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...