Karuselář

  • Plzeň Plzeň

Zajímá Vás práce se specifickými materiály jako je nerezová ocel? Chcete zvyšovat svoji kvalifikaci a získávat nové zkušenosti ve specifické výrobě pro jadernou energetiku? Pracovali byste rádi na zajímavých malosériových výrobách? To vše umíme nabídnou!

Čeho budete součástí

Provádíme obrábění velkých mnohatunových obrobků, převážně z nerezové oceli. Jedná se o kusovou výrobu. Máme stabilní pracovní kolektiv, jehož členové si navzájem pomáhají a sdělují zkušenosti.

Co byste měl(a) umět

Co u nás využijete:

  • SOU strojírenského zaměření
  • praxe na CNC obráběcích strojích   

Speciální požadavky:

  • pečlivost, samostatnost i schopnost pracovat v týmu
  • zájem o obor a chuť odvádět dobrou práci
  • ochota práce ve směnném provozu
  • znalost čtení výkresové dokumentace

Nabízíme

Nabízíme Vám velmi rozmanitou práci ve firmě, která patří mezi evropskou špičku svého oboru, a kde máte možnost realizovat své nápady v praxi. Můžete se aktivně podílet na významných projektech pro jaderné elektrárny napříč Evropou. Pracujte v týmu lidí, které jejich práce opravdu baví a snaží se odvést co nejlepší výsledky. 

Přehled všech našich zaměstnaneckých benefitů naleznete zde:

https://www.skoda-js.cz/zamestnanecke-benefity/

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...