Operátor na CNC obráběcích strojích - horizontkář WPA

  • Plzeň Plzeň

Umíte pracovat na soustruhu Masturn 550i s řídicím systémem Heidenhain? Zajímá vás práce se specifickými materiály jako je austenitická ocel?

Zvyšujte svoji kvalifikaci a získávejte nové zkušenosti v unikátním oboru jaderné energetiky. Pracujte s námi na zajímavých malosériových a kusových výrobách. Můžeme vám slíbit, že v některých případech budete dokonce u vývoje prototypových řešení.

ŠKODA JS se zabývá inženýringem, servisem a výrobou. Vyrábí a dodává komponenty a zařízení pro jadernou energetiku. Za 60 let působení na trhu si vybudovala pozici evropské špičky. Naši lidé se věnují zakázkám od vývoje přes výrobu až po realizaci a servis zařízení pro jaderné elektrárny po celé Evropě. Nečekejte výrobu desetitisícových sérií, mnoho téměř všechna řešení vyvíjíme a dodáváme zákazníkovi přímo na míru. Naším cílem je budovat tým opravdových profesionálů, kteří mají zájem o svůj obor a chtějí jej i sebe posouvat dál.

Čeho budete součástí

Budete u zrodu každého obrobku. Na strojní dílně jsme všichni zodpovědní za svoji práci, kterou si musíme umět obhájit. Naše výrobky, na jejichž kvalitě si zakládáme, musí splňovat nejpřísnější evropské normy. Budete spolupracovat na technologii obrábění, vymýšlet upnutí obrobků, společně s technology určovat řezné rychlosti.

Přes samotné obrábění se dostanete až ke kontrole své práce a zanesení výsledků do výrobního systému. Každý výrobek je v systému podepsán jménem svého tvůrce, můžete tak být opravdu hrdí na práci, kterou odvádíte. Máme k dispozici kvalitní nářadí a stroje, pracujeme s unikátními materiály a technologiemi. Díky přátelskému kolektivu máme na pracovišti pohodovou a tvůrčí atmosféru.

Náš tým se skládá přibližně ze šedesáti obráběčů různého věku. Setkáte se jak se zkušenými a kvalifikovanými odborníky, kteří jsou ŠKODA JS často věrni dlouhá léta, tak s učni, kteří u nás absolvují praxi. Zkušení kolegové si berou „pod křídlo” všechny nové kolegy a maximálně se jim snaží pomoct zvládnout specifika naší výroby.

Co byste měl(a) umět

Hledáme muže ale i ženy, které strojírenství baví. Ty, kteří chtějí poznávat nové technologie, materiály, zdokonalovat se ve svém oboru, nebojí se mluvit o problémech a hledat jejich řešení. Důležité je abyste uměli číst výkresy, orientovali se v normách a znali technologie obrábění odpovídající vaší pozici.

Pokud toto splňujete, nebudete mít problém zapadnout do našeho týmu. O zbytek se postaráme a podstatné a důležité věci vás naučíme.

Co u nás využijete:

  • SOU strojírenského zaměření, praxe minimálně 3 roky je podmínkou

Znalosti:

  • čtení výkresové dokumentace

Speciální požadavky:

  • pečlivost, samostatnost i schopnost pracovat v týmu
  • zájem o obor a chuť odvádět dobrou práci
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Jazyky:

  • plynulá znalost ČJ

Nabízíme

Nabízíme vám velmi rozmanitou práci ve firmě, která patří mezi evropskou špičku svého oboru. Budeme mít možnost realizovat své nápady v praxi. Zapojte se do zdokonalování výrobních procesů při realizaci zakázek. U nás se můžete aktivně podílet na významných projektech pro jaderné elektrárny napříč Evropou.

Pracujte v týmu lidí, které jejich práce opravdu baví a snaží se odvést co nejlepší výsledky. Jestli máte chuť pracovat v dynamickém prostředí plném zajímavých úkolů, ve ŠKODA JS budete na správném místě.

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...