Operátor soustružnického a frézovacího centra MAZAK

  • Plzeň Plzeň

Znáte program Mazatrol? Umíte v něm programovat, nebo byste se to rádi naučili? Zajímá vás práce se specifickými materiály jako je austenitická ocel? Chcete zvyšovat svoji kvalifikaci a získávat nové zkušenosti v unikátním odvětví jaderné energetiky?  Chcete být u vývoje prototypových řešení? Pracovali byste rádi na zajímavých malosériových a kusových výrobách?

Pak jste u nás správně. ŠKODA JS se kromě inženýringu a servisu zabývá výrobou komponent a dodávkou zařízení pro jadernou energetiku. Za 60 let působení na trhu si vybudovala pozici evropské špičky. Naši lidé se věnují zakázkám od vývoje přes výrobu až po realizaci a servis zařízení pro jaderné elektrárny po celé Evropě.

Nečekejte výrobu desetitisícových sérií, naprostou většinu našich řešení vyrábíme a dodáváme zákazníkovi přímo na míru. Naším cílem je vytvářet tým opravdových profesionálů, kteří mají zájem o svůj obor a chtějí jej i sebe posouvat dál.

Čeho budete součástí

Budete u zrodu každého obrobku. Na strojní dílně jsme všichni zodpovědní za svoji práci, kterou si musíme umět obhájit. Dbáme na kvalitu našich výrobků, které musí splňovat nejpřísnější normy. Budete spolupracovat na technologii obrábění, vymýšlet upnutí obrobků, společně s technology určovat řezné rychlosti.

Přes samotné obrábění se dostanete až ke kontrole své práce a zanesení výsledků do výrobního systému. Každý výrobek je podepsaný jménem jeho tvůrce, můžete tak být hrdí na práci, kterou odvádíte. Máme k dispozici kvalitní nářadí a stroje, pracujeme s unikátními materiály a technologiemi. Dobrou atmosféru u nás dotváří tvůrčí a přátelský kolektiv.

Náš tým se skládá přibližně ze šedesáti obráběčů různého věku. Potkáte se s velmi zkušenými a kvalifikovanými odborníky, kteří jsou ŠKODA JS věrni dlouhá léta, ale i učni, kteří u nás absolvují školní praxi. Všechny nové zaměstnance si berou „pod křídlo” zkušení kolegové a maximálně se jim snaží pomoct zvládnout specifika naší výroby.

Co byste měl(a) umět

Hledáme muže, ale i ženy, které strojírenství baví. Ty, kteří chtějí poznávat nové technologie a materiály, zdokonalovat se ve svém oboru, nebojí se mluvit o problémech a hledat jejich řešení.

Důležité je abyste uměli číst výkresy, orientovali se v normách a znali technologie obrábění odpovídající vaší pozici. Pokud toto splňujete, nebudete mít problém zapadnout do našeho týmu. O zbytek se postaráme a podstatné a důležité věci vás naučíme.

Co u nás využijete:

  • SOU nebo SŠ strojírenského zaměření, praxe min. 2 roky

Znalosti:

  • znalost technologie obrábění a nářadí
  • znalost a schopnost programování v systému Mazatrol výhodou
  • zkušenost s obráběním austenitických ocelí výhodou

Speciální požadavky:

  • pečlivost, samostatnost i schopnost pracovat v týmu
  • zájem o obor a chuť odvádět dobrou práci
  • ochota práce ve směnném provozu

Jazyky:

  • plynulá znalost ČJ

Nabízíme

Nabízíme vám velmi rozmanitou práci ve firmě, která patří mezi evropskou špičku svého oboru, a kde máte možnost realizovat své nápady v praxi. Jste ochotni zapojit se do zdokonalování výrobních procesů při realizaci našich zakázek? Pokud ano, můžete se aktivně podílet na významných projektech pro jaderné elektrárny napříč Evropou.

Pracujte v týmu lidí, které jejich práce opravdu baví a snaží se odvést co nejlepší výsledky. Jestli máte chuť pracovat v dynamickém prostředí plném zajímavých úkolů, ve ŠKODA JS budete na správném místě.

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...