Směnový mistr

  • Plzeň Plzeň

Hledáme samostatného a zodpovědného směnového mistra do strojní výroby, který se chce stát členem přátelského týmu a tím posílit řady prosperující strojní společnosti. Společnost se zabývá výrobou komponent pro jaderné elektrárny tuzemské i zahraniční.

Čeho budete součástí

Stanete se součástí zkušeného kolektivu výrobních mistrů.

Hlavní činností bude práce na směnách (odpolední, noční), kde budete zajištovat provoz dílny, nahlašovat  vzniklé závady na strojích a budovách a zajištovat jejich opravu. Provádět kontroly dodržování technologických postupů a odpisu do systému a další.

Budete pracovat v širokém věkovém kolektivu strojních obráběčů, kteří jsou odborně velmi zdatní. Dále budete spolupracovat s druhým provozem v Reaktorové hale při zajišťování zastupitelnosti.

Vaše pracovní náplň:

  • vedení lidí a zodpovědnost za zajištění výroby svěřeného úseku
  • sledování pracovní disciplíny a udržování pořádku na pracovišti
  • zodpovědnost za pravidelnou kontrolu dodržování technologických a kontrolních postupů a za řešení neshod
  • zajištění dodržování zásad bezpečnosti práce
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • příprava a organizace výrobních porad
  • příprava provozních záznamů, rozborů a běžné administrativy

Co byste měl(a) umět

Požadujeme

  • úplné SŠ technického směru (maturitní zkouška)
  • ŘP sk.B
  • Práce na PC
  • Čtení výkresové dokumentace, samostatnost, odpovědnost
  • Praxe na obdobné pozici ve strojírentsví a praxe ve vedení lidí - výhodou
  • Zkoušky na vysokozdvižný vozík - výhodou

Nabízíme

Nabízíme Vám zajímavou práci v Plzni Bolevci/RH na výrobě komponent a zařízení pro jaderné elektrárny. Budete mít možnost neustále se seznamovat s novými trendy v oboru.

Vážíme si lidí, kteří jsou spolehliví a chtějí se i nadále vzdělávat a růst. Nabízíme Vám práci na zajímavých projektech a s unikátními materiály, tradiční zaměstnanecké benefity a jistotu stabilního zaměstnání.

  • kratší pracovní doba 37,5 hodiny týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny S-days
  • finanční příspěvek na penzijní připojištění
  • volné vstupenky na ligový hokej a házenou
  • příspěvky na dětské tábory
  • koupě nebo operativní leasing automobilů ŠKODA za zvýhodněných podmínek
  • zvýhodněné tarify u společnosti T-mobile
  • celofiremní společenské události, mikulášská besídka, příspěvky na kulturní akce

Přehled všech našich zaměstnaneckých benefitů naleznete zde:

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...