Svářeč kovů

  • Dukovany Dukovany

Vyučení v technickém oboru nejlépe strojírenském. Praxe min. 2 roky.

Certifikát dle ČSN EN ISO 9606-1. Metoda 111 a 141 podmínkou, 135 výhodou. Noční práce. Práce ve výškách. Práce v prostředí s ionizujícím zářením. ŘP sk. B. Možnost doplnění kvalifikace dle ISO 14732 pro svářečského operátora. Samostatnost, zodpovědnost a zručnost.

Místo výkonu práce JE Dukovany, JE Temelín v rámci plánovaných odstávek.

Zaujala vás tato pozice?

Vyplňte nám prosím následující formulář.

Životopis:
Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde:

Loading...