Na konferenci All for Power jsme opět nechyběli

13. 12. 2019

V závěru roku opět proběhla jedna z nejvýznamnějších oborových akcí, konference All for Power.  

Za naši společnost vystoupil obchodní ředitel Miloš Mostecký. V úvodu předvedl praktickou ukázku využití systému Hololens, který umožňuje digitální promítání 3D modelu do reálného prostředí a je využitelný v konstrukci, servisu a dalších činnostech. Představil náš potenciál v komplexních dodávkách pro jadernou energetiku, podrobně informoval o klíčových výrobních produktech a aktuálních projektech. Zdůraznil, že realizací těchto komplexních projektů si nadále udržujeme připravenost vzít na sebe zásadní roli ve výstavbě nových a modernizaci stávajících bloků v tuzemsku i v zahraničí. ­

Miloš Mostecký během své přednášky

Vládní zmocněnec pro jadernou energetiku Jaroslav Míl představil aktualizovaný harmonogram přípravy výstavby nových jaderných zdrojů (NJZ), jehož prvním krokem by měla nyní být smlouva mezi státem a společností ČEZ. Jiří Feist z EP Power Europe hovořil o klíčovém podílu českých firem na dostavbě JE Mochovce a pozitivním dojmu z jejich účasti.

ŠKODA JS se kromě účasti na konferenci prezentovala účastníkům také inovovaným výstavním stánkem, jehož hlavním tématem byla virtuální realita.

Stánek ŠKODA JS na konferenci