Antonín Rudolf: Pomohl jsem ve ŠKODA JS rozvinout virtual a augmented reality

Stabilní, zajímavá a smysluplná práce

Antonín Rudolf

Do ŠKODA JS jsem nastoupil hned po ukončení studia. Přesvědčilo mě hlavně setkání s mým vedoucím, který je velmi schopný a empatický vůči svým podřízeným. A pak také sympatický kolektiv, kde vládne přátelská atmosféra. Ve společnosti pracuji od roku 2007 na pozici konstruktéra, dnes již vedoucího Konstrukce strojní.

I po letech má ŠKODA JS stále statut stabilního zaměstnavatele, který nabízí zajímavou a smysluplnou práci. Jsou tu zastoupené všechny potřebné profese pro naše odvětví. To, že nemusíme čekat na dodávky od subdodavatelů, nám značně usnadňuje práci.

Pokročilý technický rozvoj

Naplňuje mě různorodost činností, řešení zajímavých a náročných problémů, komplexnost při realizaci projektů - od tvorby návrhů přes výrobu až po uvedení do provozu. Osobně mě hodně baví technický rozvoj jako 3D tisk, VR-virtuální realita a AR-augmented reality. Jsem hrdý na to, že tyto novinky se ve ŠKODA JS začaly rozvíjet a používat na základě mé iniciativy.

Antonín Rudolf

„Věnuji se 3D tisku a VR a AR, kde vidím velký potenciál pro naši společnost a její konkurenceschopnost.“

Efektivní týmová komunikace

Na pracovišti pro mě byl vždycky klíčový i kolektiv. Musím říct, že náš tým funguje výborně. Za ta léta jsme sehraní, a při realizaci nevznikají žádné problémy vycházející z komunikace. Právě schopnost komunikovat a možnost spolehnout se na druhé je pro nás velmi důležitá. Naším cílem je udržet do budoucna tým v takové kondici, v jaké je nyní.

Podílel jsem se tu na atraktivních projektech, naučil samostatnému rozhodování a získal znalosti ve svém oboru. Kdo je aktivní a schopný si příležitosti sám vyhledávat, má ve ŠKODA JS možnost se vzdělávat a učit nové věci. Na některých pozicích je běžné, že se v rámci realizace zakázek člověk podívá i do světa. Na závěr bych chtěl ještě zmínit okolí areálu společnosti - jsme uprostřed krásné bolevecké přírody, a to jen tak někdo nemá.