Michal Vrkoč: Vždy se najde kolega, který poradí či pomůže

Do ŠKODA JS rovnou po vyučení

Michal Vrkoč

Ve ŠKODA JS pracuje i můj otec a díky němu jsem také měl skvělé doporučení pro práci zde. Práce i prostředí se mi zalíbily, takže jsem hned po vyučení nastoupil jako zaměstnanec. Nejprve jsem začal pracovat jako obráběč kovů na klasické frézce a po nějakém čase jsem byl přeřazen na odvalovací frézku na výrobu ozubených tyčí. Po několika letech byl stroj nahrazen CNC strojem, na kterém pracuji dodnes. Ve firmě jsem už více než 10 let.

Na konečném výrobku je i kus mé práce

Výrobní náplň společnosti je zajímavá a různorodá. Při pohledu na konečný výrobek mě vždycky potěší vědomí, že jeho součástí je i kus mojí práce. S místem, na kterém pracuji, jsem spokojený a neměnil bych. Člověk ale samozřejmě nesmí usnout na vavřínech. Každým dnem jdou výroba a technologie dopředu, takže je potřeba se stále učit novým věcem a zlepšovat se.

Michal Vrkoč

„ŠKODA JS je stabilní a prosperující společnost, každý v oboru by tu jistě našel uplatnění.“

Důležitá je komunikace a důvěra

Na stroji se střídám s jedním kolegou, a proto je i zde důležitá hlavně komunikace a důvěra. Bez toho bychom nemohli odvádět dobrou práci a být skvělý tým.  Celkově panuje ve společnosti přátelský kolektiv a skvělá komunikace. Kdykoliv jsem potřeboval poradit či pomoct s nějakým problémem, ať už u spolupracovníků nebo vedení, vždy jsme se domluvili.