Trainee program pro studenty VŠ

Jsi studentem vysoké školy v technickém nebo ekonomickém oboru? Využij příležitost a přidej se k některému z našich týmů. Už při studiu se zapoj do reálných projektů, spolupracuj s lidmi, kteří jsou špičkou ve svých oborech, a sbírej cenné zkušenosti z praxe. ŠKODA JS díky svému komplexnímu působení nabízí možnost širokého uplatnění v rámci technických a dalších oborů.

Nahlédni do světa jaderné energetiky

Nahlédni do světa jednoho z nejzajímavějších strojírenských oborů. Inženýring, výroba, servis - ŠKODA JS je komplexním dodavatelem v rámci celého životního cyklu jaderné elektrárny. Jsme lídrem svého oboru - jaderného strojírenství - a strategickým partnerem velkých hráčů evropské energetiky.  Neustále inovujeme a posouváme jak sebe, tak hranice našeho oboru dopředu. Do našich týmů hledáme lidi, kteří se chtějí rozvíjet, pracovat na sobě a učit se od těch nejlepších.

Dlouhodobá spolupráce na zajímavých projektech

Nabízíme dlouhodobou spolupráci - dává totiž oběma stranám největší smysl, protože plné zapojení nového člena týmu do projektu trvá až měsíce. Naše projekty jsou v řadě případů unikátní, pracujeme s moderními technologiemi, podléháme přísným normám EU a dalších zemí. Přijmi výzvu.

Šikovným studentům nabízíme možnost zapojení se do trainee programu, který má dvě úrovně:

    1. STUPEŇ PROGRAMU

 • dlouhodobá spolupráce při studiu
 • finanční odměna za odvedenou práci
 • možnost spolupráce na bakalářské a diplomové práci


  2. STUPEŇ PROGRAMU
 • stipendijní podpora
 • dlouhodobá spolupráce při studiu
 • finanční odměna za odvedenou práci
 • možnost spolupráce na bakalářské nebo diplomové práci
 • nabídka budoucího zaměstnání ve ŠKODA JS

Zaujali jsme tě?

Pokud máš dotazy, rádi ti poskytneme více informací
na telefonu 704 871 971 nebo přes e-mail: personalistika@skoda-js.cz.

Jdeš do toho rovnou?

 1. Vyplň nám dotazník ZDE. 
 2. Připoj vyplněný dotazník do formuláře níže a odešli.
 3. Na základě dotazníku se ti ozve kolegyně z personálního oddělení.
  Domluvíte si schůzku a proberete možnosti a nabídku obou stran.

Těšíme se na spolupráci!

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Děkujeme za vyplnění dotazníku/ zaslání životopisu, který bude použit pro účely výběrového řízení. Vaše osobní údaje v tomto dotazníku/ životopise budou zpracovány dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Bližší informace o tomto zpracování získáte zde.

V případě, že nebudete na danou pozici vybrán, budou Vaše osobní údaje dále uchovány po dobu 3 měsíců dle oprávněného zájmu správce OÚ (např. při zpochybnění výsledků vybraného kandidáta na danou pozici). Dále máte možnost být zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání. Vaše osobní údaje budou v databázi uchazečů uchovány za účelem možné budoucí nabídky zaměstnání.

S uchováním v databázi uchazečů ŠKODA JS a.s. dle podmínek, které naleznete zde: