Kariéra

Jsme silou jaderného strojírenství

Přes 60 let pracujeme na unikátních projektech pro největší hráče české a evropské energetiky. Neustále inovujeme a posouváme sebe i náš obor dopředu. A to díky našim lidem - právě jejich znalosti, zkušenosti a zápal pro věc z nás dělají špičku jaderného strojírenství.

Přidejte se do našeho týmu

A pracujte na výjimečných projektech, které jen tak nepotkáte.

Pracujte ve stabilní společnosti, která je lídrem svého oboru

Jsme ŠKODA JS. Stáli jsme u zrodu jaderné energetiky v Československu
a za více než 60 let naší historie se vypracovali do pozice evropské špičky
v oboru.

Pracujeme na výjimečných projektech po celé Evropě, používáme moderní technologie, inovujeme. Jsme strategický partner velkých hráčů jaderné energetiky a stabilní zaměstnavatel.

Jsme tým

Inženýring, Výroba, Servis - svým zákazníkům nabízíme široké portfolio výrobků a služeb, zastřešujeme rozsáhlé dodavatelské řetězce, velké investiční, ale i menší, specificky zaměřené projekty.

Svých cílů a úspěchů dosahujeme díky tomu, že jsme sehraný tým a parta kolegů (a často i kamarádů), kteří se vzájemně respektují, pomůžou si a poradí, když je třeba.

Rozvíjejte se v oboru a pracujte na tom, co vás baví

Díky široké působnosti firmy našim lidem dokážeme nabídnout řadu příležitostí k uplatnění.

Práce v našem oboru a technologický vývoj s sebou nesou potřebu neustále se vzdělávat a rozvíjet. Možnost kariérního růstu, odborné vzdělávání a tradiční zaměstnanecké benefity jsou u nás samozřejmostí.